TOP

O mnie

2224102244_5daaa0e99e_mTo, że lubię gotowanie to chyba jest jasne. W przeciwnym razie nie powstałby ten blog. Ale może dodam też kilka słów o innych moich zainteresowaniach, a jest ich dosyć sporo.

Gotowanie pojawiło się w sumie przy okazji. Zanim nie zamieszkałem sam, to specjalnie nie gotowałem. Dopiero po wyprowadzce z rodzinnego domu okazało się, że aby zjeść coś smacznego, trzeba się do tego zabrać od właściwej strony. Oczywiście restauracje są jakimś wyjściem, można tam smacznie zjeść, ale ile można jadać na mieście? I tak się zaczęło.

A pozostałe pasje to muzyka. Grywam sobie w zespole, razem z czterema chłopakami całkiem po amatorsku13471362615_ae0a90b2af_m występujemy w różnych lokalnych klubach i chyba części osób to co tworzymy się podoba. Ja gram na gitarze, która jest moją miłością odkąd skończyłem chyba 12 lat. Wtedy po raz pierwszy poszedłem na lekcję gry, chociaż wcale nie dlatego, że mnie to pociągało, ale prędzej z powodu mody. Większość kolegów się zapisało na lekcje, no to ja też.

valkyrie-the-roachesI tak już zostało. Moja miłość rozkwitła od pierwszego spotkania mojej dłoni ze strunami. Próbowałem też gry na innych instrumentach, głównie perkusja, trochę klawisze, ale nic mną tak nie zawładnęło jak gitara.

Poza gitarą i gotowaniem jest też wspinaczka. Chociaż na to już powoli brakuje mi czasu, ale jak już pojawia się taka okazja, pakujemy się całą ekipą i ruszamy na skałki.