TOP

Kiedy ktoś gotuje za Ciebie

double-cheeseburger-524990__180Czasem jest tak, że pomimo szczerych chęci nie masz czasu na gotowanie. Nawet jeśli to bardzo lubisz i jest to Twoja pasja. Może właśnie masz dużo pracy, szef dał Ci tyle zadań, że nie masz czasu na zjedzenie, a co dopiero na przygotowanie posiłku. A może właśnie jesteś w trakcie remontu i niemożliwością jest zrobienie sobie jedzenia samemu?

Mimo wszystko jeść trzeba. Oczywiście można raczyć się na szybko w fast foodach, albo przygotować sobie „zupkę z paczki”. Możesz ugotować sobie gołąbki ze słoika, albo odmrozić pizzę. Tylko czy na pewno macie na to ochotę? Przecież nasze jedzenie jest zdrowsze, sami gotujemy, sami wiemy jakich przypraw dodajemy, co jest w naszych potrawach.

Jest na szczęście na to sposób. Znacie takie pojęcie jak dietetyczny catering? Przygotują za Ciebie całe menu,piz wszystkie potrzebne posiłki, dostosują je do twoich potrzeb, a Ty masz pewność, że jedzenie, które czeka na Ciebie jest zdrowe, posiłki są odpowiednio zbilansowane, a Ty ze spokojem możesz jeść to, co dla Ciebie przygotują.

salad-754371__180Sam korzystałem z takich usług, o tutaj http://www.warszawskidzien.com i muszę wyznać, że jestem bardzo zadowolony. Gdyby nie to, że tak uwielbiam gotować, nie miałbym nic przeciwko, żeby gotowali dla mnie codziennie. Tutaj akurat skorzystać można jeszcze z dodatkowych pakietów, sportowego albo beauty, dla uzupełnienia zdrowej diety. Jeszcze z nich nie korzystałem, ale mam w planach, bo jak dla mnie naprawdę fajnie to wygląda i mam ochotę przetestować taki pakiet. Tym bardziej, że trochę aktywności fizycznej mi się przyda.

Polecam serdecznie, a tymczasem zapraszam do kolejnych wpisów i przepisów!